ÖZERAY 2 NCADDE

Gönyeli

Detaylar

Türk Malı Dairelerimiz

Türk malı olan dairelerimize yapacağınız yatırımlarınız, uzun vadede sizlere sürekli ve daha çok değer sağlayacaktır.

 

Merkeze Yakın Lokasyon-Kolay Ulaşım

Gönyeli’nin her geçen gün gelişen bölgesindeki konumumuzla, Lefkoşa merkeze 10 dakikalık mesafe uzaklığında, toplu taşımacılık araçlarının güzergahı ve güvenli bisiklet yolu üzerinde sizlere kolay ulaşım sağlamaktadır.

 

Yeşil Alan

Çağdaş belediyecilik anlayışıyla Gönyeli Belediyesi kalitesiyle, insan ve çevre dostu park ve bahçelerin yürüyüş mesafesi yakınında bulunan dairelerimiz, doğal güzelliklerle günün yorgunluğunu atacağınız ve doğal güzelliklerle buluşacağınız Yeşilada Parkı’nın yanıbaşındadır.

 

Misafir Tuvaleti + Duş ve Ebeveyn Banyosu

Konforlu yapısıyla sizlere rahat bir yaşam alanı sunacak olan apartmanımızda bulunan misafir tuvaleti, duş ve ebeveyn banyosuile misafirlerinizi de en iyi şekilde ağırlamanıza imkan sağlayacak bir şansa sahip olacaksınız.

 

Alüminyum Çift Cam Pencere

Alüminyum çift cam pencere sayesinde, evinizin iç huzurunda, sessiz ve size ait bir dünya yaratabilirsiniz.

 

Açık Plan Mutfak

Modern dizayn anlayışı çerçevesinde, mimarlarımız tarafından çizilen açık mutfak iç dizaynı ile evinizde bir bütünlük sağlanarak, alandan kazanacaksınız.

 

Çamaşır Makinesi Alanı ve Dolap

Çamaşır makinesi alanını da, tüm altyapı hazırlıkları yapılarak sizlere sunarken, sizler makinenizi yerleştirip çalıştırmaya başlamasını sağlıyoruz. Geniş ve kaliteli gömme dolaplarımızı da dairelerimizde sizlerle buluşturuyoruz.

 

Seramik Salon Yer Döşemesi

Dairelerimizde sizlere sunulan seramik salon yer döşemesi ile sizler, sıcak ada iklimini evlerinizde hissetmeyecek, serin ortamda bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

 

Laminat Parke Yatak Odaları

 Modern renk ve desenlerde yatak odalarındaki laminat parkelerimiz, kolayca temizlenebilen ve leke tutmayan özelliklere sahip.

  • ID: 3614
  • Published: 16 May 2020
  • Last Update: 26 November 2020
  • Views: 918