Referanslarımız

Mükemmel hizmetlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum.
Atsa İnş. Ltd. olarak Boray Emlak ile beraber çalışmak bizlere mutluluk veriyor. Boray Emlağı profösyonel çalıştığını bizler Leyla M. Hurşit hanımefendiden gördük. Leyla hanımın ilgi ve alakası, biz ve müşterilerle kurduğu bağı gördükçe Borayı daha çok benimsiyoruz.
Ata Satur (Atsa İnş. Ltd)


Benim için ilk ve çok güzel bir deneyimdi.
Çok iyi bir emlakçıyla tanıştım. Boray Emlak ailesine ve emlak danışmanınız Leyla Hanım’a teşekkürü bir borç biliriz.
Seray Gülbudak


Boray Emlak ve Sn. Leyla M.Hurşit hanımefendiden yaptığımız işbirliğinden çok memnun kaldım.
Çalışmalarında kendilerine başarılarının devamını dilerim, Teşekkür ederim.
Aysın Yılmaç


Thank you very much for helping.
You are so kind and helping me too much.
Kazım Salabandi – Zaria Salabandi – Milad Salabandi


Bu evi aldığımız için çok mutluyuz.
İyi ki Boray Emlak’a gelerek Yonca Hanım’la tanıştık. Şimdi çok iyi arkadaşız. Yardımla ve bizimle mutluluğumuzu paylaştığı için, dürüstlüğü ve güvenirliği için teşekkürler.
Saynur-Aykut ÖKSÜZ


Çok memnunuz.
Boray ailesinden sayın Emine Sürer hanımefendinin göstermiş olduğu ilgi, alaka ve saygısından son derece memnun ve mutluyuz. Görevinde son derece titizdir. Boray ailesine ve Emine hanıma teşekkür eder, yeni yılda da başarılarının devamını dileriz.
İhsan Hamal/Bedir Hamal


Boray Ailesine ve özellikle eski öğrencim Ziya’ya ne kadar teşekkür etsem azdır.
Hem Girnedeki dairemizin satışında hem de hayalimizdeki villayı bulmamızda yardımcı olarak hayatımızı değiştirdiler
Prof.Dr.Tayfun Turgay


I’m going to deal my new apartment throught Boray as well.
I sold my previous apartment through Boray Real Estates (Mr. Hüseyin) and I was so happy to deal with him. Now I’m going to deal my new apartment through Boray as well. Thanks a lot!
Mr. Monfareed


Güven, dürüstlük ve açık sözlülük…
Evimin satışı ile ilgili uğradığım firmanın değerli satış elemanı Yonca Türksever hanım efendinin bana hissettirmiş olduğu güven, dürüstlük ve açık sözlülük sayesinde, evimle ilgili alıcı müşteriyi kendim bulmuş olmama rağmen firmanıza yönlendirmemi sağlamıştır. Kısa süre içerisinde evimin satışı da gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle Boray Emlak ailesine ve Yonca Hanıma teşekkür eder, işlerinizin devamını dilerim.
Yılmaz Şamlı


3 sene boyunca Girne’den ev alma uğraşım en sonunda Boray Emlak sayesinde gerçekleşmiştir.
Boray Emlak çalışanı Asiye Hanım tam 1 yıl boyunca hiç sıkılmadan, usanmadan bana yeni portföy sunmaya çalışmış ve bir gün dahi bana karşı tavrında ve inancında yanlış bir tutum ve/veya güler yüzünden vazgeçmemiştir. Süreci hiç koparmamış ve beni hep yeni gelişmelerden haberdar etmiştir. Aileden biri gibi içten davranışlarla beni bir ev sahibi yapmaya çalışmıştır. Ve sonunda gerçekleşen bu amaçta ona çok içten teşekkürlerimi iletir, hayatta başarılar dilerim.
Fezile Necdet


Profesyonel yaklaşım…
Boray Emlak ile şimdiye kadar yapmış olduğumuz ve devamını dilediğimiz iş ortaklığı ve bize karşı gösterdikleri profesyonel yaklaşımlarından dolayı kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
Mesan Development Ltd.


Teşekkürler…
Özelde Özlem hanıma genelde Boray Emlak’a gösterdikleri ilgi, alaka ve sabıra teşekkür ederim.
Hasibe Şener


Çalışmalarından çok memnunum.
Boray ailesine evimi satmamda yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim.
İrfan Özbeşer


Her aşamada bizlere destek
Şirketiniz aracılığı ile kurumumuz adına aldığımız ofisimizin, her aşamasında bizlere destek olan Boray Emlak’a teşekkürlerimizi sunarız
Hakan Akdemir (Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş – Girne şubesi)


Boray Emlak ekibine binlerce teşekkürler.
Özellikle Boray Emlak’ın samimi ve dürüst personeli Asiye Hanıma çok teşekkür ederim
Bilge Adanur

Ev sahibi olmamıza yardımcı oldukları için mutluyum…
Boray Emlak personeline teşekkürlerimi belirtirken, ev sahibi olmamıza yardımcı oldukları için mutluyum. Duygularımı anlatmakta bile güçlük çekiyorum, çok mutluyum. Evimiz güzel, harika, süper ve biz de çok mutluyuz
Gülay Deveci / Ali Şevketoğlu


“ilk evimizi”
Hayallerimizi gerçekleştirmemize ve “ilk evimizi” almamıza yardımcı olan BORAY AİLESİ’ne ve özellikle bizi en iyi şekilde yönlendiren Ziya Bey’e teşekkür ederiz.
Hasan Yüksel (Yüksel Şoför Okulu)


Sevgili Boray Emlak personeline teşekkürlerimi sevgiyle ve mutlulukla bildirmek isterim.
Sizleri ev almak için müracaat ederek tanıdım. Hepiniz de çok samimi, dürüst ve iyi niyetli kişilersiniz. Evimi aldım, çok mutluyum. Hepinizi öperim ve işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim. Sevgilerimle.
Esin Pastırmacıoğlu


Sistemli bir iş anlayış…
Hizmetinde özverili, güler yüzlü, sunumunda çok başarılı, insan ilişkilerinde çok sosyal, emeğini acımayan, sistemli bir iş anlayışına ve hepsinden önemlisi güvenilir bir kişiliğe sahip olan Hüseyin Emir’den çok sayıda arazi satın aldım ve tüm satışlarımı huzur içinde gerçekleştirdim. Hem Hüseyin’e, hem de Boray Emlak’ın güler yüzlü tüm personeline teşekkür ederim.
Ayhan Terkan


Devir işlemleri konusunda bilgisi ve özverili yardımları için…
Boray Emlak danışmanı Güneş Mevlüt ile Ortaköy’deki dairemin satışı dolayısıyla tanıştım. Dairemin satış değerlendirmesinden başlayarak profesyonelce yaklaşımı, reklam ve sunumundaki başarı sayesinde kısa sürede satışı gerçekleştirdi. Satışın gerçekleşmesinde ve devir işlemleri konusunda bilgisi ve özverili yardımları için kendisine takdir ve teşekkürlerimi sunarım.
Erdin Arı


İlk önce tüm Boray Emlak ailesine dürüstlük, etiklik ve içtenlikleri için teşekkür ederim.
İkinci olarak özellikle Sn. Atilla Hanoğlu’na bana vermiş olduğu profesyonel destek için teşekkürlerimi sunarım. Gerek disiplinli çalışması gerekse de bilgileri ile karar almamda son derece faydalı oldu. Kendisini gayrimenkul konusunda herkese tavsiye ederim
Abdullah Karacan


İçten, dürüst ve profesyonel hizmetler…
Arsa ihtiyacımız konusunda, bana vermiş oldukları içten, dürüst ve profesyonel hizmetlerden ötürü Boray Emlağa çok teşekkür ederim
Mete Hanoğlu


Boray Emlağa sonsuz teşekkürler.
Uzun süre sahip olmak istediğimiz evi bulmamızda yardımcı oldukları için Boray Emlağa sonsuz teşekkürler.
Fatma Başak


Teşekkürler…
Evimin satışında gösterdikleri yoğun ilgi ve emekler için çok teşekkürler.
Olcay Arnavut


Profesyonel çaba…
Evimizin satışında gösterdiği profesyonel çaba için Özlem hanıma teşekkürlerimizi sunarız.
İbrahim Basri


Bana ilk günden itibaren göstermiş oldukları ilgi ve dostça yaklaşmasında çok etkilendim.
Süreç boyunca doğru bilgi ve yönlendirmeleri sayesinde huzur dolu ve ferah bir daire sahibi olmamda yardımcı oldukları için Boray Emlak çalışanlarına teşekkür ederim.
Peyman Telgrafçıoğlu


Gönyeli bölgesinde inşaat yapmaya başladığım tarihten beri Boray Emlak ile uyumlu ve verimli bir işbirliği içinde oldum.
Özellikle emlak danışmanı Özlem hanımın projelerin tasarımından satış stratejisi ve sunum konusuna kadar her konudaki profesyonel davranışı için teşekkür ederim.
Celal Alpcan


Başarılarının devamını dilerim.
Boray Emlak çalışanlarına dairelerimin satışı konusunda gösterdikleri çaba ve emek için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Çelik Adanır


Çalışkan ve iş bitirici…
Boray Emlağın çalışkan, iş bitirici elemanı Özlem Özçimen’in evlerimin satışında gösterdiği başarı ile takdirlerimi kazanmıştır. Teşekkür ederim.
Turgay Ersalıcı


Bir numara!
İyi, güvenilir, titiz ve işinde bir numara.
Nihat İslam