Hakkımızda

Hakkımızda

Özeray Yatırım kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Özeray Yatırım şu an itibarı ile Lefkoşa ve Girne’de iki ayrı ofisi ve yirmiyi aşkın yerli ve yabancı personeli ile müşteri odaklı pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz “güven ve kalite” anlayışı ile başladığı hizmet stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. Özeray Yatırım, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Misyonumuz

Gayrimenkul ve ticari alanda akla gelen ilk yatırım şirketi olmak. Özeray Yatırım, müşterileri ve paydaşlarının daha geniş bir perspektifte sürdürülebilir etkileşim alanını genişletip karlılığını en üst seviyeye çıkarmak. Yerel Yönetimlerle işbirliği içerisinde çevreci bir yaklaşımla toplumun yeniden yapılandırılmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Gayrimenkul Yatırım sektöründe Özeray Yatırım’ı bilinen, güvenilir ve yatırım yapmak için tercih edilen marka olarak konumlandırmak. Sektörünün kurumsallaşmış, yenilikçi, yaratıcı ve sürdürülebilir ilk şirketi olarak ortakları için karlı bir yapıya ulaştırmak. Profesyonel deneyimli bir ekip oluşturarak hızlı karar alacak mekanizma oluşturup Gayrimenkul Sektöründeki gelişmelerden en önce haberdar olup, geniş bir ürün havuzu oluşturmak ve hangi bölgelerin hangi zamanda hareketlenebileceğinin öngörüsünü yapabilecek mekanizmaya kavuşturmak.

Kalite Politikamız

Müşterimize faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi ürün ve hizmeti verebilmek için;

  • Ülkemizin yasal mevzuatına uymayı,
  • Sağlanan ürün ve verilen hizmetin her aşamasında insan sağlığı ve güvenliği kurallarını esas almayı,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ilerisinde ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeyi, zamanında ve eksiksiz olarak müşteriye sunmayı,
  • Müşteri memnuniyetini ölçerek mümkün olan en üst düzeyde tutmayı,
  • Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi,
  • Tüm çalışmalarımızı ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip edebilmek için sürekli eğitmeyi,
  • Eğitimli, tecrübeli ve gerekli her becerilere sahip çalışanlarımıza, uygun teçhizatı ve ihtiyaç duyulan diğer kaynakları tahsis etmeyi,
  • Tüm operasyonu ölçmeyi, geliştirmeyi ve aralarındaki uyumu artırmayı,
  • Risk temelli düşünce felsefesini şirketi içerisinde geliştirmeyi ve fırsatları belirlemeyi taahhüt etmekteyiz.

Bu doğrultuda amaçlarımızı belirleyerek, ölçüp ve gözden geçirmekteyiz.