SATUR 6 KİRALIK

Gönyeli

Detaylar

Satur 6 apartmanımız, Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’nın Gönyeli ilçesinde konumlandırılmıştır .

 

1.Sınıf malzeme ile donatılmış ve dairelerimizle sizlere yüksek kaliteli , konforlu bir yaşam sunuyoruz.

 

Apartman içerisinde 4 adet kiralık dairemiz bulunmaktadır. Şuanda müsaitlik durumumuz bu daire için 22/09/20 tarihine kadar yoktur.

 

MERKEZE YAKIN LOKASYON-KOLAY ULAŞIM

Gönyeli’nin her geçen gün gelişen bölgesindeki konumumuzla, Lefkoşa merkeze 10 dakikalık mesafe uzaklığında, toplu taşımacılık araçlarının güzergahı ve güvenli bisiklet yolu üzerinde sizlere kolay ulaşım sağlamaktadır. Ekstra olarak merkezi konumundan dolayı hem markete hemde yemek yenilecek mekanlara yürüme mesafesindedir.

 

WC BANYO

Konforlu yapısıyla sizlere rahat bir yaşam alanı sunacak olan apartmanımızda bulunan duş yapısı misafirlerinizi ve kendinizi en iyi şekilde ağırlamanıza imkan sağlayacak bir şansa sahip olacaksınız.

 

ALÜMİNYUM ÇİFT CAM PENCERE

Alüminyum çift cam pencere sayesinde, evinizin iç huzurunda, sessiz ve size ait bir dünya yaratabilirsiniz.

 

AÇIK PLAN MUTFAK

Modern dizayn anlayışı çerçevesinde, mimarlarımız tarafından çizilen açık mutfak iç dizaynı ile evinizde bir bütünlük sağlanarak, alandan kazanacaksınız.

 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ VE DOLAP

Çamaşır makinesi alanını da, tüm altyapı hazırlıkları yapılarak sizlere sunarken, sizler makinenizi yerleştirip çalıştırmaya başlamasını sağlıyoruz. Geniş ve kaliteli gömme dolaplarımızı da dairelerimizde sizlerle buluşturuyoruz.

 

SERAMİK YER DÖŞEMESİ

Dairelerimizde sizlere sunulan seramik yer döşemesi ile sizler, sıcak ada iklimini evlerinizde hissetmeyecek, serin ortamda bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

  • ID: 4404
  • Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2020
  • Son Güncellenme: 26 Kasım 2020
  • Görüntülenme: 1596